Charytatywny bal dla Lenki, Zuzi i Sary

Plakat promujący wydarzenie

Przez dobrą zabawę i taniec chcą pomóc trzem dziewczynkom z Mysłowic, które potrzebują finansowego wsparcia w walce z chorobą. To już druga edycja balu charytatywnego dla Fundacji Pomocy Dzieciom „Pozwól żyć”.

Lenkę znają już chyba wszyscy, bo to najdzielniejsza dziewczynka, która przebyła długą i ciężką drogę w polskich szpitalach, by teraz walczyć o swoje życie w wiedeńskiej klinice. Z kolei mała Zuzia potrzebuje środków na rehabilitację, ponieważ choruje na holoprosencefalię: przodomózgowie jednokomorowe, mózgowe porażenie dziecięce, rozszczep obustronny wargi i podniebienia. Dziewczynka dodatkowo ma problem ze wzrokiem i słuchem. Trzecia podopieczna fundacji to Sara, która urodziła się z achondroplazją, czyli karłowatością. Wada ta powoduje problemy z poruszaniem się, deformację stawów kolanowych i skokowych, a także skrzywienia kręgosłupa. Sara przeszła już kilka etapów leczenia, by wydłużyć nóżki i rączki. Potrzebne są środki na dalszą kosztowną rehabilitację.

Żeby przyczynić się do wsparcia dziewczynek, wystarczy przyjść 10 lutego o godz. 19 do Domu Ludowego przy pl. Mieroszewskich 1 i wziąć udział we wspaniałym balu z atrakcjami. – Przygotowaliśmy duży parkiet, świetnego DJ-a i masę uśmiechu, co w połączeniu ze szczytnym celem gwarantuje kapitalną zabawę! Pokażmy wspólnie, jak wspaniale #MYSŁOWICEtańczą i pomagają! – piszą na Facebooku organizatorzy. Oprócz tańców odbędzie się występ finalisty programu „Mam talent” Tomasza Kabisa, a także konkursy z nagrodami oraz licytacje fantów.

Cegiełka wstępu kosztuje od 30 zł. Ilość miejsc jest ograniczona do 100 osób. Rezerwacji należy dokonać, wysyłając e-mail na adres fundacja@pozwolzyc.org lub telefonicznie u organizatorów: Paweł Zok, tel. 531 488 851, Bartosz Jankowicz, tel. 502 966 609, Szymon Bidas, tel. 502 816 714.

Tutaj możecie śledzić wydarzenie na Facebooku i zobaczyć, jakie fanty będą do wylosowania w trakcie loterii.

Komentarze