Wieczór ze stand-upem w jaworznickim Relaksie. KONKURS

fot. Stand-up Silesia

Stand-up Silesia i klub Relax zapraszają na spotkania z najlepszymi komikami z całej Polski. Już w najbliższy poniedziałek na scenie jaworznickiego klubu wystąpią Bartosz Zalewski i Paweł Chałupka. Przygotowaliśmy dla was wejściówki na to wydarzenie!

Jaworznicki Relax co miesiąc będzie zapraszał na wieczory w towarzystwie najśmieszniejszych polskich stand-uperów. Podczas pierwszego w tym roku występu bawić nas będą założyciel Wrocławskiego Stand-upu Bartosz Zalewski oraz Paweł Chałupka, który gościł m.in w programie Kuby Wojewódzkiego czy w „Comedy Clubie” Comedy Central. Imprezę poprowadzi gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu Wojtek Pięta.

8 stycznia, godz. 20, klub Relax w Jaworznie, ul. Szczakowska 35. Bilety są dostępne tutaj. Więcej o wydarzeniu dowiecie się stąd.

Wspólnie ze Stand-up Silesia przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać podwójną wejściówkę na poniedziałkowy wieczór w klubie Relax. Wystarczy, że na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com prześlecie swoje imię i nazwisko. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, na które czekamy do 5 stycznia włącznie, wylosujemy jedną osobę i obdarujemy ją podwójnym biletem na wydarzenie. Ze zwycięzcą skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Komentarze