Koncert charytatywny dla Lenki

fot. arch.

Myslovitz i Happy Big Band na scenie, licytacja koszulki Roberta Lewandowskiego, płyt Kamila Bednarka czy Michała Szpaka, loteria, w której nagroda główna to tablet – te i wiele innych atrakcji zaplanowano podczas koncertu dla Lenki Surmy, która walczy z nowotworem mózgu.

Organizatorzy wydarzenia, czyli Szkoła Podstawowa nr 13 oraz Mysłowicki Ośrodek Kultury, zapraszają wszystkich 3 grudnia o godz. 14.30 do MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. „Rozpalmy serca dla Lenki” – tak brzmi hasło koncertu, z którego dochód wspomoże siedmiolatkę w jej trudnej drodze i kosztownym leczeniu.

Na scenie zobaczymy Myslovitz w niecodziennej odsłonie. Z zespołem zaśpiewa kilku nowych wokalistów, a także chórki. Casting odbył się w auli I Liceum Ogólnokształcącego, gdzie zebrało się mnóstwo zainteresowanej młodzieży z Mysłowic. Następnie usłyszymy orkiestrę Happy Big Band z Kamilem Franczakiem. W trakcie imprezy odbędzie się aukcja charytatywna, na której do wylicytowania będą m.in. koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem, płyty Kamila Bednarka i Michała Szpaka, a także wiele innych bezcennych przedmiotów. Uczestnicy będą też mogli spróbować szczęścia w loterii, gdzie nagroda główna to tablet.

Cegiełki na koncert można zakupić w SP13 przy ul. Hlonda 14, w MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7 oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej przy ul. Wielka Skotnica 84a. Dodatkowo wszystkie zakupione cegiełki wezmą udział w losowaniu nagrody niespodzianki.

Takich atrakcji i emocji nie można przegapić. Zwłaszcza, że wszystko to w słusznej sprawie. Zapraszamy!

23376504_1252202488219107_1254933898998406876_n

Komentarze