Zatańczą na balu charytatywnym i pomogą Lence

Plakat promujący wydarzenie

Tańce do białego rana, pyszne jedzenie, licytacje fantów, konkursy z nagrodami, słowem: świetna zabawa, a przy tym pomoc Lence, która walczy z nowotworem? To wszystko tylko na balu charytatywnym #MYSŁOWICEtańczą i pomagają.

Lenkę Surmę znają już chyba wszyscy mysłowiczanie. Dwa lata temu wykryto u niej złośliwego raka mózgu i od tamtej pory dziewczynka dzielnie walczy o zdrowie. Podczas licznych zbiórek i koncertów wspierają ją także mieszkańcy naszego miasta. 13 września Lenka przeszła kolejną operację wycięcia guza, więc znów potrzebuje naszej pomocy. Dlatego na 7 października na godz. 19 zaplanowany jest bal charytatywny w domu ludowym przy pl. Mieroszewskich 1. – Cegiełka-wejściówka kosztuje 20 zł. Nabyć ją można w zaprzyjaźnionym punkcie, w kwiaciarni Marzenie przy ul. Wojska Polskiego 12a, a także poprzez kontakt z nami (telefonicznie lub w wiadomości prywatnej na Facebooku) – mówią organizatorzy. I zaznaczają, że należy się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Potrzebne numery telefonów znajdziecie tutaj.

Podczas balu oczywiście nie zabraknie tańców, a rozbrzmiewać będzie różnorodna muzyka, od disco polo, przez „belgijkę”, po rock’n’rolla. Ale organizatorzy obiecują także konkursy z nagrodami, pokazy i lekcje tańca, koncert-niespodziankę zaprzyjaźnionego zespołu, a także licytacje atrakcyjnych fantów, jak bon do restauracji Spacerowa 21 Marcina Czubaka czy płyty z autografami gwiazd, m.in. Grabaża i zespołu Boys.

Choć to bal, strój wieczorowy nie jest wymagany. A gdy zgłodniejecie, możecie liczyć na zimną płytę oraz ciepły posiłek, będą też napoje i ciasto. Co ważne, zabawa jest adresowana do mysłowiczan w każdym wieku. Najlepiej kliknijcie tutaj i śledźcie wydarzenie na Facebooku na bieżąco.

Komentarze