Kabaret Moralnego Niepokoju w Mysłowicach. KONKURS

fot. nadesłano

21 października do naszego miasta zawita popularny kabaret z Warszawy. Na scenie będzie można zobaczyć Roberta Górskiego, Przemysława Borkowskiego, Mikołaja Cieślaka, Rafała Zbiecia oraz Magdalenę Stużyńską. Mamy dla was bilety na ten występ!

„Maj zaczyna się we wtorek” – taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. – Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata. Dobrze by było, gdyby rozumieli po polsku – zachęca Kabaret Moralnego Niepokoju.

Występ odbędzie się 21 października o godz. 17 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Bończyka. Bilety można kupić w placówce oraz w internecie.

A w konkursie mamy dla naszych czytelników dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Aby o nie powalczyć, prześlijcie na adres redakcja@gazetamyslowicka.com uzasadnienie, dlaczego to wy powinniście wygrać wejściówki. Zwyciężą najbardziej zabawne i najciekawsze teksty. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 września. Z laureatami skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Komentarze