Kolorowy Dzień Dziecka w Parku Słupna

Plakat UM

Tradycyjnie w pierwszych dniach czerwca w Parku Słupna odbędzie się Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych. 4 czerwca nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, rozkwitnie też miasteczko mysłowickich organizacji.

Podczas imprezy zaplanowano m.in. liczne występy sceniczne, jak zumbowe szaleństwo z iFly, walkę tytanów sztuk walki Roan Fight Clubu, popisy tańca towarzyskiego i baletowego, występy wokalne oraz muzyczne młodych Amadeuszów. Ponadto na scenie będzie można zobaczyć występy z cyklu „O Rety! Dziecięce kabarety”. Będą także smakołyki i dmuchańce bez ograniczeń. Emocji dostarczą zawody sportowe i walki na miecze. Będzie można skorzystać z parku linowego oraz fotobudki. Jak co roku odbędą się pokazy szczudlarzy i baniek mydlanych, a malowanie twarzy spowoduje, że dziecięce buzie nabiorą kolorów. Będzie także okazja, by poznać finalistów konkursów „Mysłowice moich marzeń” oraz „Zostań prezydentem Mysłowic”.

Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 19. Szczegółowy program znajdziecie na plakacie poniżej.

Plakat UM

Nadesłano: UM
Komentarze