Neo-Nówka wraca do Mysłowic. KONKURS

Wraz z agencją artystyczną Joanna i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji przygotowaliśmy dla czytelników „Gazety Mysłowickiej” dwa podwójne zaproszenia na marcowy występ kabaretu Neo-Nówka w hali widowiskowo-sportowej na Bończyku.

Wrocławscy kabareciarze odwiedzą nasze miasto ze swoim najnowszym programem „Kazik sam w domu”, w którym na warsztat biorą świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny, z której dowiemy się, jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić. Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. Nie zabraknie też autorskich piosenek, które są stałym elementem występów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

19 marca, godz. 16, hala MOSiR przy ul. Bończyka 32z. Bilety dostępne w hali widowiskowo-sportowej i na www.biletynakabarety.pl.

Aby zawalczyć o wejściówki, wystarczy przesłać na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com swoje imię, nazwisko i informację, kiedy kabaret Neo-Nówka ostatnio odwiedził Mysłowice. Spośród autorów poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwóch zwycięzców, którzy odbiorą po jednym podwójnym zaproszeniu na występ. Na zgłoszenia czekamy do 12 marca włącznie. Powodzenia!

Plakat MOSiR

Komentarze