„Music & Dance Show Symfonicznie” Marcina Wyrostka

Plakat UM

Akordeonista, zwycięzca drugiej polskiej edycji programu „Mam talent” Marcin Wyrostek wystąpi w Mysłowicach 23 kwietnia. W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji będzie można wziąć udział w jego najbardziej efektownym projekcie. Podczas muzyczno-tanecznego show muzykom zespołu na scenie towarzyszyć będzie orkiestra kameralna, a dźwięki akordeonu zilustrują swoimi choreografiami tancerze Anna Głogowska, Jan Kliment i Tomasz Barański.

Tego artysty nikomu nie trzeba przedstawiać. Marcin Wyrostek jest m.in. laureatem ponad 30 konkursów akordeonowych w kraju i za granicą, a także założycielem projektów Tango Corazon oraz Coloriage. Koncertował na największych polskich scenach muzycznych, m.in. na 50-leciu Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, festiwalach Sopot TOPtrendy, Transatlantyk czy Warszawa Singera. Miał okazję występować z Kayah, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Adamem Sztabą i orkiestrą Aukso. Wykonuje muzykę klasyczną, jazzową i ethno-folk. Kluczowym elementem jego tożsamości muzycznej jest improwizacja.

Podczas występu w hali MOSiR 23 kwietnia o godz. 18 muzyk zaprezentuje swoje najbardziej widowiskowe show. Jego częścią będzie orkiestra kameralna towarzysząca dźwiękom akordeonu. Niesamowite brzmienia zobrazują tańcem jedni z najlepszych tancerzy: Anna Głogowska, Jan Kliment i Tomasz Barański znani m.in. z „Tańca z gwiazdami” czy „You can dance”. Całość koncertu dopełnią popisy wokalne zdobywcy nagrody głównej na festiwalu Jedynki w Sopocie, wokalisty programu „Jaka to melodia?” Marcina Jajkiewicza.

Bilety w cenie od 40 zł nabyć można w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, Mysłowickim Ośrodku Kultury oraz na stronie www.kupbilecik.pl.

Nadesłano: UM
Komentarze