fot. Szyb Bończyk

Dlaczego warto wziąć udział w balu karnawałowym organizowanym przez Szyb Bończyk? Po pierwsze dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz hospicjum Cordis, a po drugie będzie to jedyna okazja, aby pobawić się w murach Szybu w tym karnawale. Termin: 18 lutego. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Od blisko trzech dekad hospicjum Cordis otacza opieką dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne schorzenia. Hospicjum świadczy bezpłatną opiekę specjalistyczną m.in. w zakresie opieki lekarskiej, pielęgnacji, wsparcia psychologicznego i rehabilitacji.

W sobotę 18 lutego, dzięki wieloletnim przyjaciołom hospicjum Cordis, właścicielom kompleksu bankietowo-konferencyjnego Szyb Bończyk, odbędzie się drugi już bal charytatywny na rzecz podopiecznych ośrodka. Bal będzie miał miejsce w murach przepięknie odrestaurowanego szybu kopalni Mysłowice przy ul. Bończyka 13.

– Już po raz drugi bawimy się i pomagamy hospicjum Cordis. Poprzedni bal zakończył się dużym sukcesem, mamy nadzieję, że w tym roku przekażemy jeszcze więcej środków na rzecz ośrodka – mówi Maciej Sikora, właściciel Szybu Bończyk.

Koszt udziału w balu to 200 zł od osoby, z czego 100 zł zostanie przeznaczone na rzecz hospicjum. Organizatorzy gwarantują fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych atrakcji. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów. Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje: tel. 519 116 713, e-mail: biuro@szybbonczyk.pl.

A tutaj zobaczycie, jak uczestnicy balu karnawałowego bawili się tok temu.

Nadesłano przez: Promenada PR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię