Dzień Kobiet z kabaretem Paranienormalni. KONKURS

6 marca o godz. 19 w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Bończyka 32z wystąpią Igor Kwiatkowski, Robert Motyka i Michał Paszczyk, czyli kabaret Paranienormalni. W konkursie „Gazety Mysłowickiej” możecie wygrać podwójną wejściówkę na to wydarzenie!

Kabaret Paranienormalni przedstawia program „Pierwiastek z trzech”, a w nim wszystko co najlepsze, czyli talent Igora, urok Roberta i energia Michała. Bo takich dwóch, jak ich trzech nie ma ani jednego!

„Pierwiastek z trzech” to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. To właśnie tutaj łączą się nowe perypetie bohaterów znanych fanom dobrej rozrywki w całej Polsce z zupełnie nowymi wątkami i motywami odnoszącymi się do tych najbardziej bieżących. Żadne z aktualnych społecznych tematów nie umkną Paranienormalnym. Relacje międzyludzkie, zdrowy tryb życia i sport – to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Nie zabraknie tych wszystkich, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii. Jeśli szukasz wzoru na niepowtarzalny wieczór, śmiech do łez i zaraźliwą energię płynącą ze sceny, wynik jest tylko jeden – pierwiastek z trzech.

Bilety w cenie 55-100 zł kupicie tutaj.

Redakcja „Gazety” przygotowała dla swoich czytelników jedno podwójne zaproszenie na występ Paranienormalnych w Mysłowicach. Żeby wziąć udział w losowaniu, wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com. Na zgłoszenia czekamy do 14 lutego, a 15 lutego skontaktujemy się ze zwycięzcą. Powodzenia!

Komentarze