Mysłowicki wieczór kabaretowy

Plakat MOSiR

Już niebawem w naszym mieście odbędzie się wieczór kabaretowy. W programie przewidziane są występy największych polskich gwiazd.

21 listopada o godz. 19.30 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Bończyka 32z będziemy mieli możliwość spotkania się z najbardziej znanymi i lubianymi artystami polskiej sceny kabaretowej. Specjalnie dla nas wystąpią takie gwiazdy, jak kabaret Pod Wyrwigroszem, kabaret Smile oraz Piotr Bałtroczyk.

Kabareciarze dysponują imponującym dorobkiem artystycznym. Kabaret Pod Wyrwigroszem od 25 lat zabawia miliony Polaków. Do jednych z ich najpopularniejszych dokonań należy m.in. nagranie wersji przeboju „Jožin z bažin” z zespołem Banjo Band z Czech zatytułowane „Donald marzy” czy stworzenie teledysku-parodii do przeboju „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend. Artyści współpracują również z radiem RMF FM, realizując cykl słuchowisk satyrycznych o rodzinie z Kresów „Między Bugiem a prawdą”. Kabaret Smile z kolei bazuje na skeczach obyczajowych z podkreśleniem humoru sytuacyjnego i charakterystycznych, ciekawych postaci. Następna gwiazda, Piotr Bałtroczyk, jest znana jako jeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizyjnych i radiowych. W Telewizji Polskiej był gospodarzem takich programów, jak „Zwyczajni niezwyczajni”, „Pegaz” czy „Kochamy polskie komedie”.

Pomysł zorganizowania wieczoru wziął się z ogromnego zainteresowania występami gościnnymi znanych kabaretów. Ostatnim, jaki odwiedził halę na Bończyku, był Kabaret Młodych Panów – aż 3 000 osób miało okazję zobaczyć przygotowany przez nich program. Jeśli impreza spotka się z równie sporym zaciekawieniem, planuje się jej coroczne powtarzanie.

Bilety można nabyć w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z, w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej oraz za pośrednictwem serwisu www.biletynakabarety.pl. Ich koszt to 80 zł (miejsca bliżej sceny) lub 65 zł (miejsca na trybunach).

Nadesłano przez: Marta Szeliga
Komentarze