Dżem zagra dla hospicjum Cordis

Już od kilku lat zespół Dżem raz w roku daje koncert charytatywny dla podopiecznych hospicjum Cordis. Tym razem 20 lutego o godz. 19 w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach zabrzmią dźwięki akustyczne.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym hospicjum Cordis, które już od 24 lat otacza opieką ludzi chorych i umierających, dzieci i dorosłych walczących z chorobami nowotworowymi. Tradycyjnie podczas koncertu przewidziana jest aukcja gadżetów związanych z grupą i z hospicjum, która zawsze cieszy się sporym powodzeniem wśród uczestników. Dowodzi ona, że ludzie lubią pomagać, jeśli daje się im ku temu okazję.

– Udział jak największej liczby osób w koncercie przekłada się na konkretną pomoc. Hospicjum permanentnie boryka się z problemami finansowymi – wyjaśnia Izabela Życzkowska, rzecznik prasowy hospicjum. – Jednym z najpoważniejszych jest niezwłoczna konieczność spłaty zadłużenia względem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach za zakup krwi i preparatów krwiopochodnych przedłużających życie lub uśmierzających ból naszym podopiecznym – dodaje.

Biorąc udział w koncercie można bardzo pomóc placówce i wesprzeć chorych podopiecznych, dla których każdy grosz ma ogromne znaczenie.

Bilety do nabycia w siedzibie Ticketportal lub na stronie www.ticketportal.pl.

Komentarze