Kabaret Neo-Nówka w Mysłowicach. KONKURS!

Plakat promujący wydarzenie

16 października po godz. 20.30 halę widowiskowo-sportową przy ul. Bończyka wypełnią głośny śmiech i świetna zabawa. Wszystko za sprawą kabaretu Neo-Nówka, który odwiedzi nasze miasto z nowym programem pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”. Czytelnicy „Gazety Mysłowickiej” mają okazję powalczyć o zaproszenia na to wydarzenie!

W swoim najnowszym programie wrocławianie z Neo-Nówki zabiorą widzów w podróż do miejsc, w których nic nie jest takie, jakie powinno. Kabareciarze postarają się zaskoczyć nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu będą przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. Zobaczymy zatem wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również autorskich piosenek i muzyki na żywo.

Bilety można nabyć w hali MOSiR przy ul. Bończyka 32z, w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl. Koszt: 55 zł.

Redakcja „Gazety Mysłowickiej” ogłasza konkurs! Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na występ kabaretu Neo-Nówka w Mysłowicach. Pytanie konkursowe brzmi: jak nazywa się założyciel i główny autor tekstów kabaretu Neo-Nówka? Odpowiedzi prosimy nadsyłać do 10 października na adres konkurs@gazetamyslowicka.com, w treści wpisując także swoje imię i nazwisko wraz z numerem telefonu. Spośród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy dwóch szczęśliwców, których osobiście poinformujemy o wygranej. Powodzenia!

Komentarze