Zagrają dla Marty

Materiały promocyjne

13 września na mysłowickim rynku będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Ludzie dobrej woli spotkają się, by wspólnie posłuchać dobrej muzyki i wspomóc potrzebującą Martę Ledwoch.

Marta ma 23 lata i jest samotną mamą 5-letniego Kubusia. Niedawno jej świat przewrócił się do góry nogami. Nie spodziewała się, że pobolewające ją okresowo biodro może spowodować, że będzie walczyła o życie. Marta cierpi na bardzo rzadki przypadek nowotworu kości – histiocytozę komórek Langerhansa. Jego zaawansowane stadia prowadzą do przedwczesnej śmierci. Jedyną szansą na uratowanie życia dziewczyny jest przeszczep szpiku kostnego. Niestety jej rodzina jako dawcy została wykluczona i jedyną nadzieją Marty jest znalezienie “Genetycznego Bliźniaka” wśród osób niespokrewnionych.

Aby Martę stać było na kosztowne leczenie, młodzi muzycy z całego Śląska zjadą się do Mysłowic i za darmo zagrają koncert, a wszystkie zebrane tego dnia pieniądze trafią bezpośrednio w ręce Marty i zostaną przeznaczone na jej leczenie. Pomóc dziewczynie można także wpłacając każdą, choćby najmniejszą sumę na konto: ING BANK ŚLASKI 62 1050 1269 1000 0090 9143 4945 z dopiskiem: Dla Marty.

Podczas pikniku charytatywnego „Naucz się pomagać dla Marty” wystąpią: Bu (MaxFlo), Garderoba Kru, Dylu aka Gen, Bednar, Kiko & Gumbas, Igrek En, Aka, Koza, Bunios & Dejvid, Duet Exsplozja i zespół Helloday. Mysłowicką scenę reprezentować będzie Ilona „Potania” Chylińska.

Pełny lineup dostępny jest na plakacie.

Komentarze