Mysłowiczanie zmierzą się z językiem Szekspira!

fot. nadesłano

Przypominamy o miejskim konkursie językowym „MYsLOVicE rozwiązują język angielski”!

Wielkie emocje, mnóstwo fantastycznych nagród i występ znakomitej, mysłowickiej kapeli muzycznej. Szkoła Językowa „Wieża Babel” już po raz drugi zaprasza do wzięcia udziału w teście z języka angielskiego.

Wielki konkurs odbędzie się 10 czerwca o godzinie 10 w mysłowickim Szybie Bończyk. Udział w teście może wziąć każdy, komu nie straszny jest język ojczysty Wiliama Szekspira czy Davida Beckhama. Trzeba się jednak spieszyć, bo udział w zabawie może wziąć tylko 150 osób. Rejestracja odbywa się drogą internetową, na stronie www.wieza-babel.pl/konkurs. Dlaczego warto? Bo oprócz oczywistej satysfakcji z wygranej na uczestników konkursu czekają fantastyczne nagrody oraz koncert zespołu Natalie Loves You!

Główną nagrodę konkursu ufundowaną przez PKO Bank Polski zdradzimy wkrótce. Już dziś wiadomo, że wśród osób piszących test z języka angielskiego rozdane zostaną: bony do perfumerii Douglas, bon do Studia Fryzur Wojtka Wajdy, bon do Bistro Braks, karnet do siłowni Prestige, bon do Minikliniki Urody w wysokości 400 zł, bon na Metamorfozę wykonaną przez Barbarę Lech, karnety na warsztaty ze stylistką Moniką Janik z firmy KREACJA oraz książki i słowniki ufundowane przez księgarnię Integra i wydawnictwo PEARSON. Dodatkowo, uczniowie szkół biorących udział w konkursie wygrają dla swojej placówki bogaty zestaw słowników i certyfikat.

Konkurs „MYsLOVicE rozwiązują język angielski” to nie tylko emocje związane z testem, ale również spora dawka dobrej muzyki. Dla uczestników konkursu na żywo wystąpi formacja Natalie Loves You. Zespół powstał z inicjatywy dwojga muzyków, Natalii Baranowskiej oraz Grzegorza Chrząścika, działających uprzednio w takich projektach jak Iowa Super Soccer, Gutierez, czy Mofoplan. Inspirując się muzyką skandynawską oraz europejską, znaleźli sposób, by stworzyć swój własny projekt, który miał po prostu oddawać ich stany emocjonalne, pasje, zainteresowania. Z czasem do zespołu dołączyli nowi członkowie: Piotrek Sawicki, Bartek Pluta i Tomek Szczepanek.

Więcej na temat samego konkursu znajdziecie na stronie www.wieza-babel.pl/konkurs, na facebookowym profilu Szkoły Językowej Wieża Babel oraz w mediach, które objęły swoim patronatem tę imprezę, wśród nich: Gazeta Wyborcza, Radio Katowice, tygodnik Co Tydzień, portal Myslowice.net, Gazeta Mysłowicka i Telewizja Internetowa ITVM.

Nadesłano przez: Szkoła Językowa Wieża Babel
Komentarze