„Cukier Stanik”: premiera na deskach MOK

fot. MOK
fot. MOK

Po wielu tygodniach ciężkiej, twórczej pracy grupa teatralna Podtekst działająca przy Mysłowickim Ośrodku Kultury zaprasza na premierę spektaklu „Cukier Stanik” inspirowanego sztuką Zyty Rudzkiej.

Spektakl sildenafil blueberry 100 opowiada o losach mocno podupadłej pracowni gorseciarskiej należącej do Dawida Cukiera i jego siostry Miry. cialis coupon Przyjrzymy się perypetiom wielu intrygujących postaci, których ścieżki przebiegają przez lub tuż obok pracowni „Cukier Stanik”. Zobaczymy, jak każdy z bohaterów próbuje odnaleźć się w kapitalistycznej, nowoczesnej rzeczywistości.

– W kolejny z naszych eksperymentów scenicznych włożyliśmy mnóstwo energii i pracy. Wierzymy, że sztuka zaskoczy was zwrotami akcji, charakterystycznymi postaciami oraz bliską interakcją z widzem. Jesteśmy pewni, że dostarczy wam również mnóstwo dobrej zabawy oraz niewątpliwie skłoni do refleksji – mówi Michał Skiba, reżyser przedstawienia.

18 grudnia, godz. sildenafil citrate 100mg tab cost 18, MOK przy ul. Laryskiej 5. Bilety w cenie 5 zł będą do zakupienia tuż przed premierą. Z uwagi na soczysty język sceniczny spektakl przeznaczony jest dla widzów od 16. roku życia.

Źródło: MOK

Komentarze