Premiera nowego spektaklu Teatru Dawka Śmiertelna

fot. dawkasmiertelna.jcom.pl

27 kwietnia o godz. 18 w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7 zaprezentowana zostanie premiera nowego spektaklu Teatru Dawka Śmiertelna pt. „Dreamless”.

– „Dreamless” to historia upadku człowieka – ludzi, którzy szukając ucieczki przed otaczającą ich rzeczywistością, podążają w jednym kierunku, po równi pochyłej, na samo dno. Pogrążeni w ponurej rzeczywistości; z powodu traumy psychicznej, niedosytu lub konieczności zapewnienia sobie bytu; szukają spełnienia, a dróg do samozagłady może być wiele. Spektakl przedstawia cały proces upadku: od zabawy i fascynacji, przez pozorne osiągnięcie celu, do ostatecznego pogrążenia w świecie, gdzie znika granica dzieląca koszmary senne od przytłaczającej codzienności – tak o swoim nowym spektaklu wypowiadają się członkowie teatru.

Scenariusz jest dziełem wszystkich członków grupy, natomiast za reżyserię, ścieżkę dźwiękową oraz oprawę graficzną odpowiedzialny jest Lucjan Kwaśniak.

W ramach premiery widzowie będą mogli obejrzeć również film pt. „Dookoła” produkcji Amatorskiego Mysłowickiego Studia Filmowego baueRFilm.

Warto wspomnieć, że spektakl „Dreamless” jest pierwszą od dwóch lat premierą Teatru Dawka Śmiertelna.

Komentarze