„Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone”

fot. Piotr Kubic

Klub Miłośników Zdarzeń Kulturalnych działający w Mysłowickim Ośrodku Kultury zaprasza do Teatru Bagatela w Krakowie dnia 15 lutego na spektakl „Boeing, boeing – Odlotowe narzeczone”. 

„Boeing, boeing…” to jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który kongenialnie spolszczył „Shreka”.

Jeśli masz ochotę zobaczyć tę sztukę na deskach krakowskiego teatru skontaktuj się z Działem Animacji Kultury MOK (tel. 032 222 66 70, w.34) – cena biletu wraz z przejazdem to 80 zł.

O czym jest sztuka? „Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech nie wiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess pewnego dnia się nie pokryje… Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać” – czytamy na stronie internetowej Teatru Bagatela.

„Dodatkowym smaczkiem inscenizacyjnym jest podwójna obsada spektaklu, kusząca do ponownej wizyty w teatrze i dająca widzowi niepowtarzalną okazję do własnych porównań.

Sztuka wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową Tony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną.”

Zapraszamy!

Komentarze