„Jak dynamit” Holly Blue w finale konkursu Polskiego Radia

fot. Holly Blue

Piosenka autorstwa Sonii Kopeć i Emila Blanta zakwalifikowała się do pierwszej dziesiątki najlepszych utworów biorących udział w konkursie „Piosenka na 100” Polskiego Radia. Żeby wygrać, mysłowiczanie potrzebują wsparcia głosujących!

„Piosenka na 100” to wspólne przedsięwzięcie Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i Polskiego Radia. Konkurs zorganizowany został z okazji 100-lecia istnienia Związku Autorów i Kompozytorów Scenicznych, a jego ideą jest jak najszersza popularyzacja dorobku współczesnych polskich twórców. Spośród nadesłanych 1 096 piosenek kapituła wybrała 10 najciekawszych utworów. Dla jak najbardziej obiektywnej oceny konkursowych piosenek kapituła odsłuchiwała utwory nie znając ani tytułów, ani nazwisk twórców i wykonawców.

„Jak dynamit” w wykonaniu mysłowickiej wokalistki pokonał już ponad tysiąc innych i znalazł się w finale. Teraz od wygranej dzieli go tylko głosowanie słuchaczy, które potrwa do 3 czerwca. Aby oddać swój głos, należy wejść na stronę piosenka100.polskieradio.pl i kliknąć w piosenkę na drugim miejscu. Każdy może codziennie oddać jeden głos. Wspomóc Holly Blue można również poprzez wysłanie SMS-a o treści „P2” na numer 71151.

Pula nagród w konkursie wynosi 100 tys. zł w trzech kategoriach: za najlepszy tekst, najlepszą muzykę oraz najlepsze wykonanie.

Komentarze