Kolejny raz szukają gwiazdy muzyki chrześcijańskiej

Materiały promocyjne

To już czwarta edycja konkursu muzycznego „Non stop CCM”, którego celem jest wyłonienie muzycznego odkrycia roku 2018 współczesnej muzyki chrześcijan. Organizowany jest on co roku w ramach Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „Bądź jak Jezus”.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy jest niejawny: profesjonalne jury złożone z producentów radiowych i telewizyjnych, artystów polskiej sceny CCM oraz dziennikarzy muzycznych wyłoni maksymalnie 10 uczestników, którzy przejdą dalej. Etap drugi to koncert, który odbędzie się 6 maja. Laureaci będą mieli okazję sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności w trakcie występu na żywo na profesjonalnej scenie. Występ zostanie poddany ocenie przez jury, które wyłoni zwycięzcę i zgodnie z ideą konkursu ogłosi go Muzycznym odkryciem roku 2018 współczesnej muzyki chrześcijan CCM w Polsce.

Tytuł ten pozwoli jego zwycięzcy wystąpić 31 maja podczas Międzynarodowego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „Bądź jak Jezus” oraz na festiwalu Chrześcijańskie Granie. Dodatkowo laureat będzie mógł skorzystać ze specjalnej akcji medialnej promującej jego twórczość.

Żeby zgłosić się do konkursu, należy przesłać na adres e-mail fundacja@badzjakjezus.pl lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice (z dopiskiem Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Non stop CCM” lub tylko „Non stop CCM”) zgłoszenie zawierające:

  • płytę demo (lub pliki mp3) z minimum trzema nagraniami audio,
  • opis (metrykę) nagrań (m.in. wykonawca, autor muzyki i tekstu, aranżer, akompaniament – muzycy i instrumentarium),
  • informacje o uczestniku wraz z danymi kontaktowymi (e-mail, adres pocztowy, telefon).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 kwietnia. Zwycięzca będzie miał niecodzienną okazję wystąpić u boku takich gwiazd jak, m.in. For King & Country czy Britt Nicole podczas dziewiątej już edycji koncertu „Bądź jak Jezus” 31 maja w mysłowickim Parku Słupna.

Materiały promocyjne

Komentarze