Proste decyzje według Comy

fot. Mystic Production

Po bardzo dobrze przyjętym klipie do singla „Lajki” łódzka Coma prezentuje nowy obrazek. Tym razem są to „Proste decyzje” w reżyserii Tadeusza Śliwy.

Fakt, że właśnie ten utwór został wybrany na kolejny singiel z albumu „Metal Ballads vol.1”, to decyzja fanów. Wynik sondy przeprowadzonej na fanpage’u Comy był jednoznaczny: „To chyba prosta decyzja :-)” – pisała większość. Nowy singiel wyróżnia się spośród innych utworów pozytywnym przesłaniem. – Po co komplikować sobie życie, skoro rzeczywistość jest wystarczająco zagmatwana? Odważmy się na prostomyślność i uczciwość, spójrzmy na siebie bez filtrów i spróbujmy się polubić – mówi o „Prostych decyzjach” Piotr Rogucki.

Album „Metal Ballads vol. 1” ukazał się 20 października 2017 r. Producent płyty Paweł Cieślak dokonał wyrazistej dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej kapeli. Jest to pierwszy materiał od lat, na którego jakość zespół pracował wraz z producentem. Przy okazji Coma ogłosiła, że Paweł Cieślak został nowym członkiem grupy.

W dniu premiery „Metal Ballads vol.1” zespół ruszył na pierwszą część trasy promującej płytę, odwiedzając największe polskie miasta. Trasa zostanie wznowiona w kwietniu, a zespół będzie aktywny koncertowo przez cały 2018 r.

Album „Metal Ballads vol.1” jest do nabycia tutaj.

Nadesłano: Mystic Production
Komentarze