Zdobądź bilety na noworoczny koncert wiedeński

Soliści polskich i europejskich oper, kameraliści występujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami, utwory Straussa i arie z najsłynniejszych operetek, a wszystko to w atmosferze tradycyjnych gali odbywających się w Wiedniu. 20 stycznia w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 rozbrzmi noworoczny koncert wiedeński, a my mamy dla was darmowe wejściówki na to wydarzenie.

– Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie – mówi Jędrzej Tomczyk, śpiewak operowy, którego będzie można usłyszeć podczas koncertu, oraz właściciel agencji artystycznej Tomczyk Art. – Tej gali nie można przegapić: na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady – zachęca.

W MOK zabrzmią największe przeboje Johanna Straussa i popisowe arie, m.in. z „Zemsty nietoperza”, „Wesołej wdówki” czy „Księżniczki czardasza”. Bilety kupicie w kasie MOK, salonach sieci Empik i Saturn, księgarniach PWN oraz sklepach muzycznych Riff, a także online na stronach www.ebilet.pl i www.kupbilecik.pl.

Razem z agencją artystyczną Tomczyk Art przygotowaliśmy dla naszych czytelników jedno podwójne zaproszenie na noworoczny koncert. Co zrobić, by je zdobyć? Wystarczy na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com wysłać swoje imię i nazwisko. Spośród wszystkich zgłoszeń nadesłanych do 17 grudnia włącznie wylosujemy jednego zwycięzcę, z którym skontaktujemy się mailowo. Powodzenia!

Plakat promujący wydarzenie

Komentarze