„Non stop CCM”: trwa nabór zgłoszeń

fot. BJJ
fot. BJJ

Już tylko do końca kwietnia można nadsyłać zgłoszenia do międzynarodowego konkursu muzycznego współczesnej muzyki chrześcijańskiej, o którym pisaliśmy już wcześniej. Jego zwycięzca będzie mógł wystąpić 15 czerwca na scenie podczas koncertu „Bądź jak Jezus”.

W pierwszym etapie jury złożone z producentów radiowych i telewizyjnych, artystów polskiej sceny CCM oraz dziennikarzy muzycznych wyłoni maksymalnie 10 uczestników konkursu, którzy przejdą do etapu drugiego. Jest nim koncert, który odbędzie się 28 maja i pozwoli laureatom sprawdzić swoje umiejętności muzyczno-wokalne na prawdziwej scenie. To samo jury zdecyduje, kto otrzyma tytuł Muzycznego odkrycia roku 2017 – współczesnej muzyki chrześcijan – CCM w Polsce. Zwycięzca wystąpi na scenie w trakcie koncertu „Bądź jak Jezus” obok zagranicznych i polskich gwiazd CCM oraz na festiwalu Chrześcijańskie Granie, a także dostanie możliwość skorzystania ze specjalnej promocyjnej akcji medialnej.

15 czerwca podczas Międzynarodowego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego wystąpi zespół Christafari, pionierzy w dziedzinie gospel reggae w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Nazywają siebie „Musicianaries”, czyli muzycy-misjonarze. Używają swojego unikalnego połączenia tradycyjnych korzeni oraz współczesnej muzyki tanecznej reggae, aby ogłosić wielką nowinę: nadziei i zbawienia świata.

Plakat BJJ

Komentarze