Szukają nowej gwiazdy muzyki chrześcijańskiej

fot. facebook.com/michalrassek/
Michał Rassek, laureat drugiej edycji Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „Non-stop CCM”fot. facebook.com/michalrassek/

To już trzecia edycja Międzynarodowego Konkursu Muzycznego „Non-stop CCM”, którego celem jest wyłonienie Muzycznego odkrycia roku 2017 – współczesnej muzyki chrześcijan – CCM w Polsce. Tytuł ten pozwoli jego zwycięzcy wystąpić 15 czerwca podczas Międzynarodowego Ekumenicznego Koncertu Rodzinnego „Bądź jak Jezus” oraz na festiwalu Chrześcijańskie Granie. Dodatkowo laureat będzie mógł skorzystać ze specjalnej akcji medialnej promującej jego twórczość.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy, niejawny, w trakcie którego profesjonalne jury złożone z producentów radiowych i telewizyjnych, artystów polskiej sceny CCM oraz dziennikarzy muzycznych, wyłoni maksymalnie 10 uczestników, którzy przejdą dalej. Etap drugi to koncert, który odbędzie się 28 maja. Laureaci będą mieli okazję sprawdzić swoje muzyczne i wokalne umiejętności w trakcie występu na żywo na profesjonalnej scenie. Występ ten zostanie poddany ocenie przez jury, które wyłoni zwycięzcę i zgodnie z ideą konkursu ogłosi go Muzycznym odkryciem roku 2017 – współczesnej muzyki chrześcijan – CCM w Polsce.

Żeby zgłosić się do konkursu, należy przesłać na adres e-mail fundacja@badzjakjezus.pl lub adres pocztowy: Fundacja Światło-Życie, ul. Różyckiego 8, 40-589 Katowice (z dopiskiem Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Non-stop CCM” lub tylko „Non-stop CCM”) zgłoszenie zawierające:

  • płytę demo (lub pliki mp3) z minimum trzema nagraniami audio,
  • opis (metrykę) nagrań (m.in. wykonawca, autor muzyki i tekstu, aranżer, akompaniament – muzycy i instrumentarium),
  • informacje o uczestniku konkursu wraz z danymi kontaktowymi (e-mail, adres pocztowy, telefon).

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 kwietnia. Jedną z nagród dla zwycięzcy będzie występ u boku m.in. Christafari czy TGD podczas ósmej już edycji koncertu „Bądź jak Jezus” 15 czerwca w mysłowickim Parku Słupna.

Komentarze