Square Moon: świeża krew Behind the Trees Festival?

fot. Square Moon
fot. Square Moon

Mysłowicki zespół Square Moon walczy w konkursie Fresh Blood in the Forest o możliwość występu podczas pierwszej edycji Behind the Trees Festival na Słupnej! Chcecie posłuchać rodzimych artystów w towarzystwie Artura Rojka, Kalibra 44, Smolika, Organka, The Dumplings i Terrific Sunday? Głosujcie!

Fresh Blood in the Forest to konkurs, w którym muzycy walczą nie tylko o występ na festiwalu, ale także współpracę z Sony Music Polska, trzydniową sesję nagraniową w Studio Radioaktywni, realizację profesjonalnego teledysku i jego premierę w Muzo.tv, pakiet promocyjny w „Dzienniku Zachodnim” i współpracę z agencją prasowo-promocyjną Iron Media.

Do 31 sierpnia na zgłoszonych artystów głosują internauci. Poprzez facebookową aplikację można oddać codziennie jeden głos. Między 1 a 3 września z 10 zespołów/artystów, którzy zgromadzą największą ilość głosów, jury w składzie: Marcin Bisiorek (Muzo.tv), Marcin Russek (Sony Music Poland), Mietall (Negatyw/Lenny Valentino) i Ola Szatan („Dziennik Zachodni”) wybierze zwycięzcę, który zgarnie wszystko!

Square Moon startuje z piosenką „Of all the reasons”, której posłuchać i oddać na nią swój głos możecie tu. Kto, jeśli nie mysłowicka świeża krew, powinien dać koncert na festiwalu Behind the Trees? Więcej o Square Moon dowiecie się z profilu zespołu na Facebooku, a z jego twórczością zapoznacie się tutaj.

Szczegóły dotyczące samego konkursu i festiwalu dostępne są na stronie internetowej www.behindthetrees.pl.

Komentarze