Mietall Waluś świątecznie

fot. youtube.com

1 grudnia w Studio Radioaktywni w Częstochowie został zrealizowany teledysk do piosenki „Świąteczna”, która została napisana i wyprodukowana przez Mietalla Walusia znanego z zespołów Negatyw i Lenny Valentino oraz Bartka Słatyńskiego z Penny Lane. 

Muzycy wykonali ją wspólnie z Robertem Kravtem z The Mercy Cosmos. Mietall Waluś z kolegami dołącza tym samym do grona artystów rockowych, którzy napisali świąteczne piosenki, takich jak Coldplay, Ozzy Osbourne, Noel Gallagher z Oasis czy Billy Corgan z The Smashing Pumpkins.

Realizacją, mixem i masteringiem zajął się Adam Celiński, zdjęcia do teledysku są autorstwa Pawła Wacha, a za montaż odpowiada Mariusz Młynarczyk. Scenariusz jest pomysłem Mietalla Walusia.

Mietall Waluś wraz z Negatywem na przełomie kwietnia i maja zagrał trasę koncertową po Chinach, podczas której zagrał dziewięć koncertów w dziewięciu różnych miastach. Śląskiej grupie towarzyszyła profesjonalna ekipa filmowa, która zrealizowała 9-odcinkowy serial – będzie miał on swoją premierę w 2014 roku w jednej z ogólnopolskich telewizji muzycznych.

W lutym przyszłego roku możemy natomiast spodziewać się piątej płyty Negatywu. Album będzie nosił tytuł „Albinos”.

Źródło: Negatyw

Komentarze