Myslovitz na salonach

fot. myslovitz.pl

Barokowe wnętrza, angielskie tkaniny, zabytkowe meble, a wśród nich instrumenty, ale nie klawesyn czy pochette, lecz zupełnie współczesne gitary, perkusja, klawisze. I jeszcze kilku zapracowanych mężczyzn. Komponują, graja, nagrywają, odsłuchują.

Zaraz po premierze teledysku do piosenki „Trzy sny o tym samym”, wciąż zajmującej wysokie pozycje na listach przebojów, zespół Myslovitz wyjechał w Karkonosze. W przyjaznych wnętrzach i wyjątkowej atmosferze Pałacu Staniszów pracuje nad utworami na kolejną płytę.

Dźwięki wypełniające salę balową zamienioną na salę prób brzmią bardzo obiecująco i świeżo. Słychać, że pomimo przebywania w osiemnastowiecznych wnętrzach zespół nie zapomniał, że mamy XXI wiek.  Kawałki „Prędzej, później, dalej” i „Telefon” publiczność miała już okazję poznać podczas koncertu Offensywa de Luxe w radiowej Trójce, ale wersje, które znajdą się na nowym wydawnictwie będą nieco inne.

Co wyniknie ze zderzenia temperamentów dwóch Wojtków, Przemka, Jacka i Michała ze spokojem tego miejsca? Przekonamy się już wiosną.

Ostatni klip zespołu – „Trzy sny o tym samym”:

Nadesłano przez: Myslovitz
Komentarze