Wygraj książkę w konkursie „Gazety” i Czwartej Strony

fot. wydawnictwo Czwarta Strona

„Przyjaciółki” i „Cztery płatki śniegu” to dwa tytuły, do których lektury zachęcamy w tym miesiącu wspólnie z wydawnictwem Czwarta Strona. Obie książki możecie wygrać w naszym konkursie.

„Przyjaciółki” to ciekawy projekt dwóch młodych pisarek: Agaty Przybyłek i Natalii Sońskiej. Wspólnymi siłami stworzyły historię o prawdziwej przyjaźni, której nie jest w stanie zniszczyć nawet potężny sztorm. Lekka, przyjemna lektura dla kobiet, wciągająca z każdą kolejną stroną. Tłem opowieści jest wiosenny Gdańsk oraz słoneczna Toskania, w sam raz na lutowe wieczory.

W „Czterech płatkach śniegu” Joanny Szarańskiej małe miasteczko i jego mieszkańcy przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. Wśród ozdób, potraw i szalonych zakupów zgubili prawdziwy sens tego wyjątkowego czasu. Na szczęście jest wśród nich osoba, która przypomni im, co tak naprawdę jest najważniejsze, nie tylko od święta.

Wydawnictwo Czwarta Strona przygotowało po jednym egzemplarzu „Przyjaciółek” i „Czterech płatków śniegu”, które możecie wygrać w naszym konkursie. Na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com wyślijcie swoje imię i nazwisko oraz tytuł książki, którą chcielibyście przeczytać. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy dwóch zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo. Macie czas do 18 lutego włącznie. Powodzenia!

Komentarze