„Niepowszedni” Justyny Drzewickiej. KONKURS

fot. wydawnictwo Jaguar

„Obława” to trzeci tom serii „Niepowszedni”, który otrzymał nagrodę jury w kategorii Fantastyka w konkursie „Najlepsza książka na jesień” serwisu granice.pl. W jego ocenie to trzymająca w napięciu powieść, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.

Niepowszedni to dzieci obdarzone szczególnymi darami. Rodzą się bardzo rzadko, więc stanowią cenny łup dla handlarzy ludźmi. Po niespodziewanych perypetiach na dworze kniazia dzielni młodzi ludzie dochodzą do przekonania, że aby uniknąć kolejnego ataku ze strony Welesa, herszta bandy Okrutnych Złotników, muszą podjąć ryzyko i przejąć inicjatywę. Pełni obaw i jak najgorszych wspomnień Niepowszedni wyruszają w podróż do Łajdackiego Krańca. Rozumieją, że dla nich to jedyna możliwość, by na zawsze uwolnić się od prześladowcy. Wokół panuje surowa zima, przyjaciele niemal zamarzają w trakcie podróży przez step. W wysokich górach narażeni są na lawiny i spotkanie ze śnieżną panterą. Czy i tym razem Nili oraz jej towarzyszom uda się pokonać czyhające zewsząd niebezpieczeństwa, czy ich przyjaźń przetrwa kolejne próby?

Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, weźcie udział w naszym konkursie, który przygotowaliśmy razem z wydawnictwem Jaguar. Na adres a.nocon@gazetamyslowicka.com wyślijcie swoje imię i nazwisko oraz tytuł książki. Spośród nadesłanych zgłoszeń wylosujemy jednego zwycięzcę, który otrzyma egzemplarz „Obławy”. Macie czas do 10 stycznia włącznie. Powodzenia!

Komentarze