Materiały promocyjne

Książek nigdy za wiele, dlatego Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w kolejnej odsłonie akcji „Przerwa na wspólne czytanie” z Kinder Mleczną Kanapką, w której do wygrania jest aż 250 tytułów dla dzieci. Głosowanie w plebiscycie już trwa, wesprzyjcie mysłowicką bibliotekę i wy!

Dopiero co mysłowicka książnica otrzymała 46,5 tys. zł dotacji z Biblioteki Narodowej w Warszawie na zakup nowości wydawniczych, a także wzięła udział w akcji „Paczka literacka” i zdobyła ponad 90 nowych książek wydawnictwa Agora. Teraz startuje w kolejnym konkursie, by zdobyć jeszcze więcej nowych pozycji na półki swoich bibliotek.

„Przerwa na wspólne czytanie” to akcja organizowana przez producenta Kinder Mlecznej Kanapki wspólnie z wydawnictwem Znak. Jej celem jest rozpropagowanie idei wspólnego czytania dorosłych i dzieci. Organizatorzy zapowiadają, że 20 bibliotek wzbogaci się o zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania, a 100 bibliotek otrzyma po 50 książek.

Konkurs polega na głosowaniu. Biblioteki z największą liczbą głosów zdobędą gwarantowane nagrody. Wystarczy wejść na stronę www.wspolneczytanie.pl, założyć konto i zagłosować na Miejską Bibliotekę Publiczną w Mysłowicach. Codziennie, do końca października, można oddać jeden głos. Poświęćcie chwilę czasu, a być może nasza biblioteka wzbogaci się o dziecięce książki, które będzie można wypożyczyć do domu. Wśród licznych tytułów, wybranych przez specjalne jury, znalazły się m.in. „Muminki”, „Opowieści z Narnii”, „Przygody Tomka Sawyera”, „Pinokio”, „Proszę mnie przytulić”, „Mapy”, „Mikołajek”, „Harry Potter” i wiele innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię