Przed nami jubileuszowa, 10. edycja PortalConu

fot. Portal Games

Wydawnicze nowości, prototypy, klasyki sprzed lat i wiele godzin spędzonych przy grach Portal Games i 2 Pionków: przed nami jubileuszowa, 10. edycja konwentu planszówkowego PortalCon.

Impreza startuje 27 stycznia o godz. 10 i potrwa dwa dni. W Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko w Gliwicach będziemy mieli okazję m.in. zajrzeć do sali z nowościami, gdzie znajdziemy prototypy, egzemplarze przedprodukcyjne oraz demówki gier, które Portal wyda w tym roku. Poznamy też plany wydawnicze na najbliższe 12 miesięcy, które przedstawi sam prezes Portalu i Ignacy Trzewiczek. PortalCon to tradycyjnie także szansa na rozmowę z twórcami gier, zadanie im nurtujących nas pytań i świetną zabawę z innymi miłośnikami planszówek z całego Śląska. Ponadto ci, którzy lubią wyzwania, będą mogli spróbować swoich sił w konkursie wiedzy na temat Portal Games i wygrać atrakcyjne nagrody. PortalCon 10 to również finał mistrzostw Polskie w Nueroshimie Hex! Zawodnicy zjadą się z całego kraju, by powalczyć o miano najlepszego gracza 2017 r.

Bilety w cenie 15 zł kupicie za pośrednictwem PalPala tutaj lub bezpośrednio przed wejściem na imprezę. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku oraz tu.

fot. Portal Games

Komentarze