Portal Games: Gniew wiedzie do nienawiści, a nienawiść do Apokalipsy

fot. Portal Games

Portal Games zapowiada wydanie dodatków do gry The Others Erica Langa, autora Chaosu w Starym Świecie, Blood Rage, The Godfather oraz Bloodborne. Jeden z nich to nowy grzech: Grzech Gniewu. Drugi to koniec świata: Apokalipsa. Dodatki pojawią się w sprzedaży w pierwszym kwartale 2018 r.

Rozszerzenie Gniew wprowadza zupełnie nowy Grzech do użycia przez graczy w The Others, stawiając zupełnie nowe wyzwania przed bohaterami i oferując nowe strategie graczowi kierującemu Grzechem. Wraz z Gniewem pojawia się nowy zestaw potworów, a wśród nich Manipulator, sześć Abominacji i przerażający Awatar Grzechu. Z pomocą mocy Grzechu i kart Grzechu Gniew zmienia dynamikę rozgrywki, czyniąc grę trudniejszą dla graczy, którzy zdecydują się wpaść w szał zabijania. Więcej o tym dodatku dowiecie się tutaj.

Rozszerzenie Apokalipsa nadaje nowy wymiar rozgrywce, w której bohaterom przyjdzie walczyć z wieloma ogromnymi potworami. Gracz kontrolujący Grzech zyskuje większą kontrolę nad miastem, mogąc przejmować dzielnice na potrzeby swoich akcji Miasta. Samo miasto również zyskuje cztery nowe płytki i kilka różnych map. Dodatek zawiera też sześć nowych rodzajów kart ulepszeń, które pomogą bohaterom w walce z nadchodzącą Apokalipsą. Rozszerzenie Apokalipsa oferuje graczom zupełnie nowy tryb rozgrywki: tylko dla bardzo odważnych (albo dostatecznie szalonych). Zawiera także wielkie i przerażająco szczegółowe figurki Wojny, Zarazy, Głodu i Śmierci oraz samą Apokalipsę. Dodatek ten wprowadza do gry nowy Tor Apokalipsy. Za jego pomocą na planszy pojawiają się, zamiast dociągania kart Apokalipsy, awatary Apokalipsy, po których pojawia się sama Apokalipsa. Czytajcie więcej tutaj.

Nadesłano: Portal Games
Komentarze