Nowości wydawnicze Portal Games i 2 Pionków

fot. Portal

Mamy dla was garść wieści – oto lista nadchodzących nowości od wydawnictwa Portal Games oraz linii wydawniczej 2 Pionki.

Bloodborne: Gra karciana to tytuł od Erica Langa, autora Chaosu w Starym Świecie, The Others, Blood Rage oraz The Godfather, co stanowi jakość samą w sobie. Co więcej, jest oparty na doskonałej, pełnej mrocznego klimatu grze konsolowej. A przede wszystkim jest to złożona, wciągająca gra karciana, polegająca na budowaniu swojej talii i pokonywaniu potworów, która łączy w sobie zarówno negatywną interakcję, jak i wymusza współpracę. Premiera Bloodborne w samo halloween, 31 października. Przedsprzedaż już ruszyła, dowiedzcie się więcej tutaj.

Kolejna nowość, tym razem od 2 Pionków, to kolorowa Rising 5: Runy Asteros, gra, która świetnie łączy w sobie kooperację, wspaniały, lekki klimat oraz mechanizmy dedukcji. Swoją premierę będzie miała na Falkonie 2017, ale zamawiać ją w przedsprzedaży można już dziś w sklepie Portalu.

Warto wspomnieć też o Iron Gang, nowej armii do Neuroshimy HEX! 3.0, która była już zapowiadana. Jej premiera również będzie miała miejsce na Falkonie między 3 a 5 listopada, ale zajrzyjcie tutaj, by dowiedzieć się więcej i zamówić swój egzemplarz już teraz.

Nadesłano: Portal Games
Komentarze