Zabierz pociechę do kina. KONKURS

Zabierz pociechę do kina. KONKURS

Mamy dla was idealny plan na niedzielny poranek. Najpierw wspólne rodzinne śniadanie, a później świetna zabawa w kinie razem z animatorami i „Strażakiem Samem”! Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na „Poranki filmowe” w sosnowieckim Heliosie.

Idea „Filmowych poranków” jest prosta: najmłodsi przychodzą do kina razem z rodzicami, biorą udział w konkursach i zabawach, a potem wspólnie oglądają zaplanowane specjalnie na ten dzień seanse. W niedzielę 14 października o godz. 10.30 kino Helios w Sosnowcu zaprasza na poranek ze „Strażakiem Samem”. Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły wydarzenia i kupicie bilety.

A my mamy dla was dwie podwójne wejściówki na najbliższe „Filmowe poranki”! Aby o nie powalczyć, wystarczy na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com przesłać imię i nazwisko swoje oraz swojej pociechy, którą chcielibyście zabrać do kina. Spośród wszystkich zgłoszeń, na które czekamy do 12 października włącznie, wybierzemy dwóch zwycięzców. Skontaktujemy się z nimi mailowo i nagrodzimy biletami. Zapraszamy do zabawy i powodzenia!

Komentarze