Niedzielny poranek w Heliosie ze „Strażakiem Samem”. KONKURS

Niedzielny poranek w Heliosie ze „Strażakiem Samem”. KONKURS

Nie macie już pomysłów, jak atrakcyjnie wypełnić czas waszych pociech w niedzielne przedpołudnia? Z pomocą przychodzi kino Helios w Sosnowcu, które zaprasza na cykliczne „Filmowe poranki” z seansami, zabawami i konkursami dla najmłodszych. Najbliższe takie wydarzenie już 16 września o godz. 10.30, a my mamy dla was darmowe wejściówki!

– „Filmowe poranki” odbywają się u nas co drugą niedzielę, zawsze o godz. 10.30. Zapraszamy na nie dzieci w wieku od trzech lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – tłumaczy Sylwia Banaś z sosnowieckiego Heliosa. Podczas wydarzeń cyklu seanse są specjalnie przystosowane do potrzeb najmłodszych widzów: dźwięk jest nieco przyciszony, a światła tylko częściowo przyciemnione, by maluchy się nie bały. Na stałych bywalców „Filmowych poranków” czeka też konkurs „Łamigłówki HelioSówki”, w którym będą rozwiązywać zagadki i poznawać różne ciekawostki. – Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Każdy młody uczestnik „Filmowych poranków” otrzymuje kartę „Łamigłówek HelioSówki”, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za osiem pieczątek czeka na was wyjątkowa odznaka HelioSówki potwierdzająca zdobyte umiejętności – dodaje Sylwia Banaś. Więcej o całym wydarzeniu dowiecie się stąd.

Jesteście ciekawi, jakie bajki będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę? Helios Sosnowiec zaprasza do świata „Strażaka Sama” na „Światła, kamerę, lawinę”, „Puchar Pontypandy”, „Szalony domek na drzewie”, „Pogromców rekordów” oraz „Gorące kiełbaski”.

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, w którym możecie wygrać dwa podwójne zaproszenia na najbliższe „Filmowe poranki”! Żeby o nie zawalczyć, wystarczy wysłać na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com swoje imię i nazwisko. Macie czas do 14 września włącznie. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, z którymi skontaktujemy się mailowo, a każdą z nich nagrodzimy dwoma biletami na to wydarzenie. Powodzenia!

Komentarze