„Atak paniki” w ramach „Kultury dostępnej” w kinie Helios. KONKURS

„Atak paniki” w ramach „Kultury dostępnej” w kinie Helios. KONKURS

Podczas najbliższej odsłony akcji „Kultura dostępna” sosnowiecki Helios zagra komediodramat „Atak paniki” z Arturem Żmijewskim, Dorotą Segdą i Magdaleną Popławską.

Mamy dla was zaproszenia na jutrzejszy seans o godz. 18!

„Atak paniki” to wielowątkowa opowieść o losach kilkorga bohaterów, którzy są ze sobą powiązani w nieoczywisty sposób. Pokręcony radiowiec, kelner z ambicjami podbicia wszechświata, perfekcyjna panna młoda w opałach, odnosząca sukcesy autorka kryminałów, mąż i żona w podróży życia oraz specjalista od zwierzęcego behawioryzmu ulegają atakowi paniki i dochodzą do punktu, z którego jest tylko jedno wyjście. Brawurowa komedia, w której codzienność zmienia się w czyste wariactwo, ukazując dzikie oblicze bohaterów.

W ramach akcji „Kultura dostępna” kino Helios w Sosnowcu zaprasza na seanse polskich filmów z biletami w obniżonych cenach. „Atak paniki” zobaczymy już w czwartek 20 września podczas dwóch projekcji: o godz. 13 i 18. Więcej informacji tutaj.

A my przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać dwie podwójne wejściówki na seans o godz. 18. Wystarczy, że na adres a.olszewska@gazetamyslowicka.com wyślecie swoje imię i nazwisko. Macie czas do północy 19 września. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy dwóch zwycięzców, z którymi skontaktujemy się mailowo i nagrodzimy ich podwójnymi zaproszeniami na „Atak paniki”. Zapraszamy do zabawy i powodzenia!

Komentarze