Jak wakacje, to tylko w Multikinie Katowice

Jak wakacje, to tylko w Multikinie Katowice

„Wakacyjne kinoranki” to mieszanka zabawy i filmu w odpowiednich proporcjach. Każdy letni poniedziałek rozpoczniemy od animacji i warsztatów skierowanych do dzieci w wieku 7-11 lat, a zakończymy seansem filmowym. W repertuarze na najmłodszych czekają same hity, m.in. „Iniemamocni 2”, druga część przygód rodzinki superbohaterów, która zyskała fanów na całym świecie, pełna magii animacja „Jak zostać czarodziejem”, kolejny film o Kubusiu i innych mieszkańcach Stuwiekowego Lasu „Krzysiu, gdzie jesteś?” i wiele innych.

W naszych staraniach, aby atrakcyjnie przejść wakacyjnym szlakiem, pomogą nam przewodnicy z Profi-Lingua, szkoły języków obcych od lat wspierającej pasję i rozwój swoich kursantów, których spotkacie w każdym punkcie naszej filmowej wędrówki.

Dodatkowo co tydzień podczas warsztatów przed seansem spotkać będzie można ciekawych gości. Będziemy grać w gry planszowe z Gryfnym Graniem, twórczo brudzić się podczas zajęć sensoplastycznych z WyTworzyMy czy nawet uprawiać prawdziwą magię z iluzjonistą!

Zapraszamy zarówno grupy półkolonijne i kolonijne, jak i całe rodziny. Szczegóły oraz rezerwacje dla grup dostępne są od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 pod numerem telefonu 513 111 869 lub adresem mailowym grupy.katowice@multikino.pl.

Nadesłano: Andrzej Bambynek, Multikino
Komentarze