OH•KINO: niezwykły Dzień Matki przed wielkim ekranem

Plakat promujący wydarzenie

Co powiecie na to, by w tym roku z okazji Dnia Matki podarować swojej rodzicielce trochę wspólnie spędzonego czasu? Zabierzcie mamę do kina, ale nie na zwykły seans, a na popołudnie wypełnione ultrakobiecymi atrakcjami i zwieńczone pokazem wyśmienitej komedii dla pań. Taką możliwość daje wam OH•KINO!

– 24 maja zapraszamy wszystkie mysłowiczanki na kolejną odsłonę „OH•KINO dla pań”. Specjalnie dla kobiet z okazji przypadającego w weekend Dnia Matki przygotowaliśmy kolejne wydarzenie z interesującymi prelekcjami oraz wieloma atrakcjami. Tego wieczoru premierowo zostanie wyświetlona komedia „Pozycja obowiązkowa” – mówi Paulina Hacieja-Andryszczyk z mysłowickiego OH•KINO. To film o czterech wieloletnich przyjaciółkach, które spotykają się raz w miesiącu we własnym klubie czytelniczym. Co się wydarzy, gdy lekturą czterech dojrzałych kobiet będzie „Pięćdziesiąt twarzy Greya”?

– Pokaz specjalny uświetni wam rozdanie niespodzianek. Ufundują je nasi partnerzy: Dominium, Amarantus, Depilconcept, Squash Point Sosnowiec, Noir Kosmetologia i Medycyna Estetyczna, Martyna Sury Permanent Make Up, Quick Park Mysłowice oraz salon brafittingowy KaJa – dodaje Paulina Hacieja-Andryszczyk.

24 maja, godz. 18, OH•KINO w centrum handlowym Quick Park Mysłowice. Bilety kupicie tutaj.

Komentarze