Plakat MOK

W ramach cyklu projekcji filmowych „Z miłości do kina” Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na komedię „Jadzia” z Jadwigą Smosarską w roli głównej. Pierwszy seans zaplanowano na 20 marca w Brzęczkowicach, drugi trzy dni później przy ul. Grunwaldzkiej.

Obie mają na imię Jadzia, a oprócz imienia łączy je również rakieta tenisowa. Jędruszewska jest mistrzynią kortów, Maliczówna to niezwykle charyzmatyczna właścicielka sklepu sportowego. Tymczasem trwa ostra walka między dwiema konkurującymi warszawskimi firmami sprzedającymi sprzęt sportowy. Zbieżność imion i niedomówienia powodują, że przedstawiciel jednego z rywalizujących sklepów Jan Oksza myli Jadzie. Stara się skłonić mistrzynię tenisa, by grała rakietą ich firmy, lecz początkowo za ową mistrzynię bierze Maliczównę. Sam tymczasem podaje się za rzeźbiarza, swojego przyjaciela. Wśród gagów i licznych nieporozumień pomiędzy Jadzią Maliczówną i Janem Okszą kiełkuje uczucie, które ostatecznie łączy dwie zwaśnione firmy.

20 marca, godz. 17.30, MOK przy ul. Kawy 12; 23 marca, godz. 17, MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7. Wstęp na obie projekcje jest wolny.

Źródło: MOK

Plakat MOK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Proszę wpisz tutaj swoje imię