Zapraszamy do Multikina

fot. materiały promocyjne

W grudniu na kinowe ekrany powracają długo wyczekiwane „Gwiezdne wojny”, ale to nie jedyna propozycja dla miłośników filmu.

„Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Przed nami jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2017 r. Rey, którą poznaliśmy w filmie „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy”, oraz Finn, Poe i Luke Skywalker będą kontynuować swoją wielką podróż w kolejnej odsłonie gwiezdnej sagi. Multikino Katowice zachęca również do wzięcia udziału w minimaratonie „Gwiezdnych wojen” w dniu premiery 13 grudnia o godz. 17.30 lub 19. Prócz pokazu „Ostatniego Jedi” będziemy mieli także okazję obejrzeć poprzednią część sagi.

„Bękarty”. Historia dwóch braci (Ed Helms, Owen Wilson) wychowanych przez ekscentryczną matkę (Glenn Close) w przeświadczeniu, że ich ojciec zmarł, kiedy byli dziećmi. Gdy dowiadują się, że to kłamstwo, wyruszają na jego poszukiwania, przy okazji dowiadując się o matce więcej niż kiedykolwiek chcieli wiedzieć. Premiera 22 grudnia.

„Magiczna zima Muminków”. To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia Gwiazdki. Premiera 22 grudnia.

„Paddington 2”. Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie. Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. Premiera 29 grudnia.

„Fernando”. Animowana ekranizacja słynnej opowieści o Byczku Fernando, zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstały m.in.: „Epoka lodowcowa”, „Roboty” czy „Rio”. Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych: zamiast walczyć, woli leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoło losowi. Premiera 5 stycznia.

Nadesłano: Andrzej Bambynek
Komentarze