Bilety do kina za 12 zł tylko w ten weekend

fot. pixabay

Już w najbliższy weekend w całej Polsce po raz czwarty odbędzie się „Święto kina”, czyli akcja popularyzacji kinematografii i kultury chodzenia do kina, by filmy oglądać na dużym ekranie. 9 i 10 grudnia ceny biletów we wszystkich multipleksach, które biorą udział w przedsięwzięciu, zostaną obniżone do 12 zł.

– Polskie kino przeżywa okres rozkwitu. Szacuje się, że w roku 2017 sprzedanych zostanie ponad 60 mln biletów. Rodzime produkcje cieszą się ogromną popularnością i zdobywają wiele prestiżowych nagród. Wymienić można tu m.in.: „Cichą noc” Piotra Domalewskiego czy „Najlepszego” w reżyserii Łukasza Palkowskiego – podkreśla Joanna Owsianko z agencji Face It.

Udział w akcji biorą: Cinema City, Helios, Multikino i Cinema 3D, jak również kina niezależne zrzeszone w sieci kin studyjnych i lokalnych. We wszystkich multipleksach ceny biletów na seanse 2D zostaną obniżone do 12 zł, a w przypadku seansów 3D będzie obowiązywać tylko dopłata za okulary.

Więcej informacji oraz listę kin uczestniczących w akcji można znaleźć na stronie www.swietokina.com oraz na fanpage’u Święta kina.

Swieto_Kina_Plakat

Komentarze