Wieczór dla pań w OH•KINO

fot. materiały promocyjne

Prelekcje dotyczące pielęgnacji skóry, poczęstunek, podarunki, a na deser melodramat z XVII-wieczną historią w tle – to wszystko czeka na uczestniczki wrześniowego „OH•KINO dla pań”.

– „OH•KINO dla pań” to propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą spędzić w kinie miły wieczór wypełniony atrakcjami i obejrzeć specjalnie dobrany seans filmowy. 7 września o godz. 18.30 ruszamy z czwartą edycją. Tego wieczoru panie będą mogły dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat pielęgnacji. Przygotowaliśmy krótki wykład o zabiegach na twarz od DepilConcept, przeniesiemy naszych gości do strefy spa w hotelu Centuria Wellness & Spa w Ogrodzieńcu, a Dominium poczęstuje wspaniałymi przekąskami. Nasi partnerzy ufundowali też specjalne nagrody dla pań, a nagrodą główną będzie weekend w hotelu Centuria – mówi Paulina Hacieja z OH•KINO.

Po prezentacjach wszystkie panie zostaną zaproszone na przedpremierowy pokaz „Tulipanowej gorączki” ze zdobywczynią Oscara Alicią Vikander w roli głównej. Film na podstawie bestsellerowej powieści Debory Moggach osadzony jest w realiach XVII-wiecznej Holandii ogarniętej tulipomanią, czyli modą na tulipany, z którą wiązał się ogromny wzrost cen cebulek tych kwiatów. Urodziwa Sophia (Alicia Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Christoph Waltz). Choć nie odwzajemnia jego uczucia, gotowa jest spełnić pragnienia małżonka i dać mu potomstwo. Dumny Cornelis zamawia u znanego malarza Jana (Dane DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Chcąc zbudować wspólną przyszłość, kochankowie decydują się skorzystać z panującej gorączki tulipanowej i zainwestować w ryzykowny rynek kwiatowy. Ich pragnienia doprowadzą do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

Bilety na wrześniowe „OH•KINO dla pań” kupicie na stronie www.ohkino.pl oraz w kasach kina w centrum handlowym Quick Park.

Komentarze