Zapraszamy do Multikina

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W czerwcu na kinowe ekrany powracają Auta, Minionki i Transformery, czeka nas też m.in. niezapomniana impreza ze Scarlett Johansson i Zoë Kravitz czy napad na bank w towarzystwie Morgana Freemana i Michaela Caine’a.

„Auta 3”. Legenda sportu motorowego Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze będzie mu także służyć ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów, udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

„Król Artur: Legenda miecza”. Historia cwanego młodzieńca Artura, który większość czasu spędza w zaułkach Londonium wraz ze swoją ferajną, nieświadomy losu, jaki jest mu pisany. Wszystko zmienia się jednak, gdy dostaje w swoje ręce miecz Excalibur, a wraz z nim przyszłość. Porażony mocą Excalibura Artur staje przed trudnym wyborem. Dołącza do buntowników z ruchu oporu i podąża za tajemniczą młodą Ginewrą.

„Ostra noc”. W tej hardkorowej komedii dla dorosłych pięć przyjaciółek z college’u (w tych rolach Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer i Zoë Kravitz) spotyka się po 10 latach na panieńskim weekendzie w Miami. Na ich zabawę kładzie się jednak cień, kiedy podczas jednej z imprez przypadkowo zabijają striptizera. Pośród nerwowych prób wymyślenia, co robić dalej, dochodzi do kolejnych zawirowań, które jedynie zacieśniają przyjaźń dziewczyn.

„Transformers: Ostatni rycerz”. Kolejna odsłona popularnej serii, która do tej pory zarobiła na całym świecie ponad 3,7 mld dolarów. Za reżyserię „Ostatniego rycerza” odpowiada Michael Bay („Bad Boys”, „Armageddon”), który pracował nad wcześniejszymi odsłonami serii. W filmie zobaczymy Marka Wahlberga (ponownie wcielającego się w Cade’a Yeagera), a także Jerroda Carmichaela oraz Isabelę Moner.

„Gru, Dru i Minionki”. To powrót, na który czekają wszyscy. Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc”, „Minionki rozrabiają” i „Minionki” ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami! Jak zawsze nie zabraknie niespodzianek: poznamy nową postać w rodzinie, brata bliźniaka Gru, czyli Dru. Będzie się działo! Premiera 30 czerwca.

„W starym, dobrym stylu”. Trzej najlepsi kumple, Willie (Morgan Freeman), Joe (Michael Caine) i Al (Alan Arkin) decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy. Premiera 30 czerwca.

Nadesłano: Andrzej Bambynek
Komentarze