Co w Multikinie?

W najbliższych tygodniach w katowickim Multikinie będzie i strasznie, i śmiesznie. Każdy znajdzie coś dla siebie, nawet kibice piłki nożnej.

„Obcy: Przymierze” to drugi rozdział nowej trylogii, którą zapoczątkował film „Prometeusz”. Statek osadniczy Przymierze dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko jednak przekonują się, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i niebezpieczeństw świata. Obowiązkowa pozycja dla fanów serii i osób, które lubią się czasami bać.

„The Circle. Krąg”. Porywający thriller na podstawie światowego bestsellera Dave’a Eggersa, określanego przez „The New York Times” mianem książki proroczej. Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu, najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela, genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji.

Kino na obcasach: „mamy2mamy”. Na wieczór 25 maja panie muszą zarezerwować sobie sporo wolnego czasu! Uczestniczki KNO będą mogły wygrać wiele atrakcyjnych nagród, a następnie pośmiać się z perypetii 47-letniej Mado (w tej roli Juliette Binoche) oraz jej 30-letniej córki Avril. Dla Mado jej 47 lat to nowa 20. Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy o motorze i różowym kasku, by podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że obie mieszkają razem, córka wychowuje i pilnuje matkę, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało, obie zachodzą w ciążę, jedna bardziej, druga mniej planowaną…

„Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Film wyczekiwany przez wszystkich fanów kapitana Jacka Sparrowa, który ponownie nie będzie miał lekko. Co przygoda, to kolejny problem. Tym razem jego dawny wróg Salazar (w tej roli Javier Bardem) po wydostaniu się z Diabelskiego Trójkąta postanawia zmieść z powierzchni Ziemi wszystkich piratów. Nasz ulubiony „Captain Jack” ma spory problem. Premiera 26 maja.

Finał Ligi Mistrzów UEFA. Fani piłki nożnej wyczekują 3 czerwca z utęsknieniem. My zapraszamy na transmisję finałowego spotkania na dużym ekranie w wersji HD! Przypominamy – naprzeciw siebie w meczu ostatecznym staną Real Madryt i Juventus. Nie może was zabraknąć!

Nadesłano: Andrzej Bambynek
Komentarze