Kwiecień w Multikinie

fot. materiały prasowe
"Dzieciak rządzi"fot. materiały prasowe

W kwietniu w katowickim Multikinie pojawi się wyjątkowa okazja, by jeszcze raz zobaczyć ubiegłoroczne hity. Oczywiście nie zabraknie też nowości, jak np. długo wyczekiwana przez fanów ósma część „Szybkich i wściekłych”.

W Multikinie pracuje wielu kinomaniaków i sami dobrze wiemy, że w natłoku spraw codziennych czasem jakaś ważna premiera potrafi nam umknąć. Jest także druga strona medalu – film był tak świetny, że chcielibyśmy jeszcze raz zobaczyć go na wielkim ekranie. Najbliższe święta wielkanocne będą także małymi świętami każdego miłośnika dziesiątej muzy. Wszystko dlatego, że od 7 do 20 kwietnia „Wracamy z hitami”! Dzięki akcji ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć filmy: „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Doktor Strange”, „Nowy początek”, „Inferno”, „La La Land”, „Moonlight”, „Manchester by the Sea”, „Przełęcz ocalonych”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Wołyń”, „Dziewczyna z pociągu”, „Split”, „Zwierzęta nocy”, „Bridget Jones 3” i „Ukryte piękno”. Każdy znajdzie coś dla siebie!

„Dzieciak rządzi” to świetny film animowany dla całej rodziny. Najnowsze dzieło studia DreamWorks Animation, twórcy „Shreka” i „Madagaskaru”, opowiada historię siedmioletniego Tima, którego całe, spokojne dotąd życie wywraca się do góry nogami. Wszystko za sprawą pojawienia się w domu… ubranego w garnitur i noszącego neseser bobasa – młodszego brata Tima. Chłopak od razu zdaje sobie sprawę, że jego pozycja w rodzinnym domu jest zagrożona. Premiera 21 kwietnia.

„Szybcy i wściekli 8”. Po raz kolejny w obsadzie kultowego już filmu zobaczymy Vina Diesela czy Dwayne’a Johnsona, którzy znowu zachwycą widzów niezwykłymi pościgami i fenomenalnymi zwrotami akcji. Okaże się także, że nie wszystkie rachunki zostały wyrównane… Ponownie spotkamy się z rodziną Toretto i jej największymi wrogami. Ognia całości doda zapewne niezawodna Charlize Theron znana chociażby z roli Furiosy w ostatnim „Mad Maksie”. Premiera 21 kwietnia.

„Tede & Sir Mich: Pół życia na żywo”. Multikino i wytwórnia Wielkie Joł prezentują wyjątkowy koncert duetu Tede i Sir Mich zatytułowany „Pół życia na żywo”. Jest to zapis niecodziennego wydarzenia, które odbyło się 4 grudnia 2016 r. w warszawskim klubie Stodoła. Tede wystąpił wówczas w akompaniamencie ponad 20 muzyków. „Pół życia na żywo” to przekrój twórczości Tedego od pierwszego oficjalnie wydanego kawałka aż po dzień dzisiejszy, utwory nieprezentowane dotychczas na żywo, a także te znane z koncertów w nowych, często zaskakujących aranżacjach przygotowanych przez Sir Micha specjalnie na tę okazję. Premiera 24 kwietnia.

Kino na obcasach: „Jutro będziemy szczęśliwi”. 25 kwietnia. Jak co miesiąc Multikino zaprasza wszystkie panie na Kino na obcasach, gdzie prócz seansu jest okazja do zdobycia wielu nagród i upominków. W kwietniu uczestniczki KNO będą mogły zobaczyć zabawną i wzruszająca opowieść o miłości, która wszystko stawia na głowie i o szczęściu, które spada jak grom z jasnego nieba. W roli głównej w „Jutro będziemy szczęśliwi” gwiazda „Nietykalnych” Omar Sy.

Nadesłano: Andrzej Bambynek
Komentarze