Maraton Sylwestrowy z Hobbitem w sieci kin Helios

Plakat Heliosa

Na zakończenie starego roku sieć kin Helios zabierze swoich widzów w niezwykłą podróż w towarzystwie hobbita Bilbo Bagginsa, czarodzieja Gandalfa i trzynastu krasnoludów. 31 grudnia w 31 kinach odbędzie się Maraton Sylwestrowy z Hobbitem!

Helios zagra dwie najnowsze części ekranizacji dzieła J.R.R. Tolkiena: „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga”. O północy maraton zatrzyma się na chwilę, aby widzowie mogli uczcić nowy, 2014 rok lampką szampana, po czym wyruszyć w dalszą, pełną niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci drogę na spotkanie ze smokiem Smaugiem.

Do każdego biletu na Nocny Maraton Filmowy zakupionego w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF. Bilety już w sprzedaży w kinowych kasach lub za pośrednictwem strony internetowej www.helios.pl.

Widzowie mogą zdecydować, w jakim wymiarze przywitają nowy rok – do wyboru jest wersja filmu 2D i 3D (we wszystkich kinach grana jest wersja z napisami).

Niedawno informowaliśmy, że katowicki Helios zakończył działalność. W związku z tym na sylwestrowy maraton możemy się wybrać do Sosnowca lub Dąbrowy Górniczej. Start: 31 grudnia, godz. 20.45.

Źródło: Helios

Komentarze