Grudzień w kinie Helios

fot. Helios

Ostatni miesiąc roku to czas spotkań z bliskimi, okres wyciszenia i przeżywania Bożego Narodzenia. To także moment, kiedy mamy więcej czasu na drobne przyjemności niż zazwyczaj. Taką przyjemnością może być wizyta w kinie.

„Hobbit: Niezwykła podróż” Petera Jacksona zadebiutuje na dużym ekranie 28 grudnia, ale niecierpliwi widzowie będą mogli zobaczyć film podczas przedpremierowych seansów już w pierwszy dzień świąt. Każda mroczna historia ma swoje źródło w przeszłości, tak też jest w przypadku losów bohaterów trylogii „Władca Pierścieni” J.J.R. Tolkiena, połączonych misją zniszczenia Jedynego Pierścienia. A wszystko zaczęło się 77 lat wcześniej, gdy Bilbo Baggins został namówiony przez przyjaciół do opuszczenia spokojnego Shire…

Nieco młodszym miłośnikom fantastycznego, choć nieco mrocznego świata polecamy najnowszy film mistrza wyobraźni, Tima Burtona. „Frankenweenie” to opowieść o chłopcu, który traci swojego ukochanego psa a dzięki zdobyczom nauki przywraca go do świata żywych. Niestety, pies ucieka i wszyscy dowiadują się, że najlepszy przyjaciel chłopca nie jest już taki jak kiedyś.

Grudzień to także czas spotkań z Mikołajem, który w kinie zawita 6, 8 i 9 grudnia wraz z filmowymi bohaterami dużego ekranu.

14-16 grudnia to urodzinowy weekend kina Helios, które w tym roku obchodzi swoje 20 urodziny. W związku z tym na widzów czeka mnóstwo filmowych, muzycznych i konkursowych atrakcji, animacje dla dzieci a także nocny maraton filmowy z największymi hitami tego roku. Podczas weekendu bilety na wszystkie seanse, łącznie z maratonem, w cenie 10 zł! Więcej informacji na stronie www.helios.pl.

Dla 2 pierwszych osób, które wyślą na adres redakcja@gazetamyslowicka.com hasło „Grudzień w kinie”, podając jednocześnie swoje imię i nazwisko, mamy podwójne zaproszenia na wybrany seans w kinie Helios przy ul. Uniwersyteckiej 13 w Katowicach, ważne do końca grudnia.

Komentarze