Kolejne spotkanie klubu Kobieta i Pieniądze

Pierwsze spotkanie nowego klubu Kobieta i Pieniądze odbyło się ostatniego dnia sierpnia. Kolejne już w przyszłym tygodniu. Sprawdźcie, o czym będzie można porozmawiać i czego się nauczyć!

Jak informowaliśmy w ubiegłym miesiącu, w Mysłowicach powstał nowy klub, który uczy i wspiera kobiety, by stały się niezależne finansowo lub lepiej zarządzały tym, co mają w swoim portfelu. Spotkania odbywają się raz w miesiącu i za każdym razem poruszany jest inny temat. – Spotykamy się co miesiąc w wybranym miejscu na kawę i wspólną edukację. Mamy też chwilę na networking i poznawanie się nawzajem. Następnie przez ok. 45 minut prowadzony jest panel edukacyjny. Na każdym spotkaniu mamy inny fascynujący temat! Uczestnictwo w klubie to koszt minimalny, który pozwoli nam na pokrycie logistyki: 19 zł – informują ambasadorki.

W Mysłowicach na pierwsze zebranie przyszła niestety tylko jedna zainteresowana. – Bardzo miło się rozmawiało, pani pomimo tego, że była samodzielna finansowo, dobrze zarabiająca, to widziała u siebie braki – przede wszystkim w systematycznym oszczędzaniu, miała głód wiedzy i poznawania nowych ludzi. Zapewniała, że przyprowadzi koleżanki – mówi Alicja Obłój, ambasadorka mysłowickiego klubu.

Drugie spotkanie odbędzie się 27 września o godz. 18 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Tym razem temat przewodni będzie bardzo przyjemny, bo dotyczy realizacji marzeń. Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę klubu i wykupić miejsce. Zachęcamy do udziału!

Profil klubu na Facebooku znajdziecie, klikając tutaj.

Grafika: www.kobietaipieniadze.pl

Komentarze