Weekend z tańcami na rynku i potrójnym kinem pod chmurką

Weekend z tańcami na rynku i potrójnym kinem pod chmurką

„Za jakie grzechy, dobry Boże?”, „Slumdog. Milioner z ulicy” i „Moje córki krowy” to trzy filmowe propozycje, które będziemy mogli zobaczyć w ten weekend w plenerowych kinach w różnych częściach miasta. Przed nami także przeniesione z ubiegłego tygodnia warsztaty taneczne pod chmurką.

Filmowy weekend rozpocznie się już w piątek 3 sierpnia. Na wielkim ekranie w Parku Słupna tuż po godz. 21 wyświetlona zostanie znakomita francuska komedia „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. To właśnie ten tytuł wybrali mysłowiczanie w głosowaniu na Facebooku. Natomiast w ramach „Kina letniego na Krasowach” przy Szkole Podstawowej nr 17 obejrzymy „Slumdoga. Milionera z ulicy”. Seans rozpocznie się po zmierzchu.

Ostatni w tym tygodniu wieczór filmowy odbędzie się w niedzielę 5 sierpnia o godz. 21. Będzie to spotkanie z polskim kinem. W ramach akcji „Niech żyje rynek!” na centralnym placu naszego miasta zobaczymy film „Moje córki krowy”.

A w sobotę 4 sierpnia o godz. 17 na rynku odbędą się warsztaty taneczne. Początkowo były one zaplanowane na 29 lipca, ale pogoda pokrzyżowała plany mysłowickim miłośnikom tańca, dlatego zapraszamy was na nie jeszcze raz. Więcej szczegółów tutaj.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

Komentarze