Już w sobotę 9. „Katowicka noc kabaretowa”

Materiały prasowe

Po raz dziewiąty „Polska noc kabaretowa” zawita do stolicy Śląska. To rozrywkowe wydarzenie na najwyższym poziomie zawsze przyciąga tłumy fanów. Na scenie pojawią się m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, kabaret Nowaki czy Ireneusz Krosny.

– Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać kraj z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy – zachęcają organizatorzy. – Niemal cztery godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza zabawy stulecia jest Robert Górski – dodają.

Kolejną edycję „Katowickiej nocy kabaretowej” poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju, a oprócz niego na scenie pojawią się Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Igor Kwiatkowski. Impreza odbędzie się w katowickim Spodku 21 kwietnia o godz. 20. Bilety są dostępne tutaj i tutaj.

qj0g5x35evw7yrno_940

Komentarze